09
лист.

Курсанти - першокурсники Військової академії м. Одеса здійснили перші стрибки з парашутом

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 6543
  • Друк

Курсанти - першокурсники Військової академії м. Одеса здійснили перші стрибки з парашутомНа Одещині, курсанти - першокурсники факультетів підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ, військової розвідки та спеціального призначення Військової академії (м. Одеса) під час практичного заняття з повітряно-десантної підготовки здійснили свої перші у житті стрибки з парашутом. Цій важливій події передувала ретельна підготовка - теоретичні заняття, вивчення матеріальної бази, укладка парашутів, практичне виконання елементів стрибка на повітряно-десантному комплексі.

Своєю чергою курсанти старших курсів окрім виконання стандартних елементів повітряно-десантної підготовки, виконали стрибки з парашутом зі зброєю, спорядженням, контейнерами, відпрацювали нормативи зі збору в призначених місцях після приземлення. В успішному виконанні цього важливого завдання їм допомагали досвідченні офіцери - викладачі.

Як повідомив начальник кафедри повітряно-десантної підготовки Військової академії (м. Одеса) полковник Василь Бабак свій перший стрибок з парашутом першокурсники здійснили з вертольоту Мі-8 з висоти 600 метрів. За існуючою традицією після виконання перших стрибків з парашутом їм було вручено значки та посвідчення парашутиста.

- Загалом, під час польового виходу, окрім навчальних стрибків з першокурсниками проводяться заняття з тактики, вогневої, інженерної, топографічної підготовки тощо. Після завершення навчання у Військовій академії кожен з них матиме досвід виконання понад трьох десятків стрибків з парашутом у різноманітних умовах, - підкреслив офіцер.

СергійДаниленко,
м. Одеса
ФОТО - автора
Рейтинг
5 голосів
Теги: Без тегів