30
жовт.

У Військовій академії м. Одеса відбулись Дні НАТО

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 9451
  • Друк

У Військовій академії м. Одеса відбулись Дні НАТОВ рамках проведення «Днів НАТО» в Україні представники Північноатлантичного альянсу, відвідали Військову академію м. Одеса. Делегація, очолювана генерал-майором Оддом Педерсеном, зустрілася з науково-педагогічним складом та курсантами військового вишу й ознайомилася з особливостями функціонування освітньої установи та системою підготовки майбутніх офіцерів для Українського війська.

На зустрічі поряд з обговоренням реалізованих між Україною і НАТО програм, відбувся широкий обмін думками щодо спільної діяльності в сфері військової освіти і навчань з надання допомоги розвитку системи військової освіти Збройних Сил. Курсанти та професорсько-викладацький склад Академії спільно з представниками делегації провели обговорення питань присвячених політиці НАТО, партнерства з цієї організацією та її ролі у підтриманні миру та безпеки в регіоні та всьому світі.

Під час дискусій усі бажаючі мали можливість поставити членам делегації найактуальніші питання стосовно діяльності Північноатлантичного Альянсу, подальшого співробітництва, а також впровадження у навчальний процес сучасних освітніхвійськових методик.

Наприкінці візиту заступник начальників штабів з питань військового партнерства стратегічних командувань НАТО генерал-майор Одд Петерсен висловив впевненість, що подібні сумісні заходи стануть ще одним важливим кроком, як на шляху вдосконалення військової освіти, так і подальшого розвитку партнерства між Україною та Організацією Північноатлантичного Альянсу.

Сергій Даниленко м. Одеса,
Фото – Валентина Журавльова

Рейтинг
7 голосів